Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
REKLAMA:

Jubileusz 5-lecia „Paradoxu”

W sobotę, 18 lutego 2012 r., w sandomierskiej Hali Widowiskowo–Sportowej przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu, odbył się jubileusz 5-lecia istnienia i działalności zespołu „Paradox” pt. „Beauty In the World”.

REKLAMA:

Kolorowe stroje, pomysłowe choreografie oraz zaangażowanie tańczących - wszystko to stworzyło piękne taneczne widowisko. Grupa „Paradox” powstała w lutym
2007 roku. Obecnie działa przy Sandomierskim Centrum Kultury, a swoją siedzibę ma w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu.
W swoich licznych szeregach (ok.90 osób) skupia dzieci i młodzież od 4 roku życia.
Od samego początku instruktorem tańca jest Monika Magda, która ma za sobą taneczne osiągnięcia w niemieckich i francuskich produkcjach oraz trasę koncertową z J.J Goldmanem. To dzięki jej ciężkiej pracy młodzi tancerze mają możliwość uczestniczenia z dużym powodzeniem w wielu przeglądach i festiwalach w kraju oraz zagranicą. Wśród swoich dokonań mają m. in.: trzecie miejsce na Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Abrakadabra” w Leżajsku (2010 r.) oraz dwa drugie miejsca na Przeglądzie Tanecznym w Suchedniowie (2011 r.). Co ważne, grupa przez cały czas prężnie się rozwija. Oprócz regularnych treningów, tancerze uczestniczą w warsztatach i szkoleniach, które są prowadzone przez choreografów i specjalistów tańca z całej Polski. Każde z tych szkoleń pozwoliło na zdobycie nowych umiejętności z różnych technik i poszerzenie wiedzy o tańcu. Świetną dyspozycję oraz pełen profesjonalizm tancerzy potwierdził z pewnością jubileuszowy występ.

Na zakończenie sobotniego widowiska członkowie zespołu „Paradox” serdecznie podziękowali za dotychczasową, owocną współpracę trenerce Monice Magdzie oraz  ojciechowi Duminowi, dyrektorowi Sandomierskiego Centrum Kultury.

 

2012-03-19,
REKLAMA:
FaniMani

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]