Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
REKLAMA:

Piłkarze ręczni z wizytą u prezydenta

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski w piłce ręcznej spotkali się w środę, 23 maja, z prezydentem Mielca Januszem Chodorowskim, który wręczył im czek na 25 tysięcy złotych. To nagroda za wspaniały wynik w sezonie 2011/2012. Szczypiorniści Tauron Stali Mielec podziękowali za współpracę i wsparcie ze strony samorządu miasta i przekazali prezydentowi pamiątkową piłkę z autografami.

Prezydent Janusz Chodorowski podziękował nie tylko za grę i wynik, ale także za wielkie emocje, jakie piłkarze ręczni mieleckiej Stali dali swoim kibicom. - Przed wami teraz kilka tygodni odpoczynku, mam więc nadzieję, że naładujecie akumulatory, a na przyszły sezon życzę całemu zespołowi zdrowia i powodzenia. Wszyscy mielczanie cieszyliby się niezwykle, gdyby udało się powtórzyć ten sukces, wiem jednak, że jest to wielkie wyzwanie - powiedział prezydent. Sami zawodnicy zwrócili uwagę na niezwykłą atmosferę, jaka w Mielcu towarzyszy piłce ręcznej. - Mieleccy kibice są niezwykli i to nie tylko dlatego, że potrafią wspaniale nas dopingować, ale również dlatego, że należą do najliczniejszych w Polsce. W wielu miastach na mecze przychodzi 200-300 osób, a są nawet i takie hale, gdzie mimo darmowych wejściówek, jest zajętych ledwie 300-400 miejsc. U nas zawsze jest znacznie powyżej 1000 osób. To niesamowite - powiedział bramkarz Stali, Krzysztof Lipka.
Podczas spotkania rozmawiano także o zbliżającym się sezonie oraz o sprawach rodzinnych. Wizytę szczypiornistów w magistracie zakończyło wspólne zdjęcie.


Krzysztof Urbański
Rzecznik Prasowy
Prezydenta Miasta Mielca
 

REKLAMA:
2012-06-06,
REKLAMA:
FaniMani

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]