Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe

Aktualności

 • Fundacja FARMA 2019-09-10
  Fundacja FARMA jest organizacją pozarządową działającą na terenie powiatu staszowskiego oraz województwa świętokrzyskiego. Fundacja kierowana przez trzy charyzmatyczne kobiety wprowadza odrobinę pozytywnego zamieszani... Czytaj dalej »
 • DJ Wika rozkręciła seniorów w Baranowie Sandomierskim 2017-12-09
  Na emeryturze farbuj włosy na różowo i używaj życia! Takimi radami podzieliła się DJ Wika z baranowskimi seniorami. - Jesteście takie piękne! Ale wspaniałe dziewczyny – takim okrzykiem powitała DJ Wika seniorki zgromadzone w Miejsko-Gminnym Ośr... Czytaj dalej »
 • Szpital powiatowy w Nowej Dębie zostanie rozbudowany 2017-12-09
  Dzięki środkom unijnym Szpital powiatowy w Nowej Dębie powiększy się o nowy oddział anestezjologii i intensywnej terapii. Projekt budowy nowoczesnego obiektu będzie współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. C... Czytaj dalej »
 • „Żółta flota” od nowego sezonu w Tarnobrzegu 2017-12-09
  23 listopada okazał się szczególnym dniem dla Tarnobrzega. Podczas spotkania z lokalnymi mediami Prezydent Miasta Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zaprezentował rower, który w najbliższym sezonie rowerowym pojawi się na ulicach miasta. Od 2018 roku w Tarnobrzegu ruszy sys... Czytaj dalej »
 • HIPOTERAPIA- jestem za 2015-03-03
  Poniżej przedstawiamy piętnaście argumentów za rehabilitacją wykorzystujacych hipoterapię jako metodę leczenia osób niepełnosprawnych. ... Czytaj dalej »
 • W Sejmie trwają prace nad nowelizacją ustawy o pożytku 2014-12-28
  Rozszerzenie katalogu działań pożytku publicznego, sprecyzowanie propozycji publikowania informacji publicznej przez organizacje pozarządowe oraz nałożenie obowiązku przyjmowania programów współpracy z organizacjami na administrację centralną – o tym m.in.... Czytaj dalej »
 • Projekt AKTYWNY SENIOR dobiega końca 2014-11-07
       Projekt AKTYWNY  SENIOR, skierowany do osób, które ukończyły 60 rok życia i zamieszkują na terenie miasta Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego, realizowany przez Stowarzyszenie ESTEKA , w ramach Rządow... Czytaj dalej »
 • Jadachy pięknieją 2014-11-04
  W czerwcu Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tarnobrzegu oraz Urzędem Miasta i Gminy Nowa Dęba rozpoczęło realizację projektu " Zmieniając otoczenie - zmieniamy siebie". ... Czytaj dalej »
 • Pierwsze porozumienia w sprawie przystąpienia do Nowodębskiego Programu dla Rodzin Wielodzietnych podpisane ! 2014-11-04
  Miło nam poinformować, że 13 października w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba doszło do uroczystego podpisania pierwszego porozumienia w sprawie przystąpienia do Nowodębskiego Programu dla Rodzin Wielodzietnych.   ... Czytaj dalej »
 • Remont dróg w centrum miasta 2014-11-04
  27 października Wojewoda Podkarpacki opublikował wstępną listę rankingową wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Wieloletniego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – ETAP II BEZPIECZEŃSTWO – DOSTĘPNOŚĆ – ROZWÓJ. ... Czytaj dalej »
 • Jesteśmy w połowie drogi 2014-09-19
  Rozmowa z Prezydentem Tarnobrzega Norbertem Mastalerzem - Jak Pan podsumuje swoją pierwszą kadencję, która szybkimi krokami zbliża się do końca? - Był to czas ciężkiej, częs... Czytaj dalej »
 • HIPOTERAPIA - jestem za! 2014-05-01
  Poniżej przedstawimy piętnaście argumentów za rehabilitacją wykorzystujących hipoterapię jako metodę leczenia osób niepełnosprawnych. 1. Koń zmniejsza spastyczność mięśni &l... Czytaj dalej »
 • Kanonizacja na stadionie miejskim 2014-04-30
  Szczególną mszę świętą odprawili w minioną niedzielę na stadionie miejskim proboszczowie tarnobrzeskich parafii. Zebrani wierni mogli obejrzeć transmisje uroczystości z Watykanu, a także podziękować za dar kanonizacji, za życie i dzieła Jana Pawła II. ... Czytaj dalej »
 • Psy pod opieką TSCHZ 2014-03-18
  Nad  Jeziorem Tarnobrzeskim, w budynku należącym niegdyś do Kopalni Machów, realizuje swoje cele statutowe Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta”. Głównym celem Stowarzyszenia jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami . Ma tutaj o... Czytaj dalej »
 • Psy pod opieką TSCHZ 2014-03-18
  Nad  Jeziorem Tarnobrzeskim, w budynku należącym niegdyś do Kopalni Machów, realizuje swoje cele statutowe Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta”. Głównym celem Stowarzyszenia jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami . Ma tutaj o... Czytaj dalej »

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 na 6 Następna >>

FaniMani

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]